Samodzielny księgowy / Samodzielna księgowa

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Miejsce Pracy

    Mścice

Opis stanowiska:

  • bardzo dobra znajomość praktyczna i teoretyczna UoR oraz aktualnych przepisów podatkowych,
  • doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości,
  • praktyczna umiejętność obsługi programów finansowo – księgowych oraz pakietu MS Office,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • dobra organizacja pracy,
  • uczciwość, rzetelność, odpowiedzialność,
  • mile widziane doświadczenie w spółkach z branży deweloperskiej.

Oferujemy: zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie, pracę w miłej atmosferze, stabilne warunki zatrudnienia, wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Firmus Group Management Sp. z o.o. z siedzibą w Mścicach.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firmus Group Management z siedzibą w Mścicach przy ul. Dworcowej 29. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
    Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności