Kolejny etap apartamentów Dune Resort w Mielnie już w sprzedaży

Firmus Group, norweski deweloper inwestujący na Środkowym Pomorzu, rozpoczął przedsprzedaż etapu C w ramach inwestycji Dune Resort w Mielnie. To już ostatni etap kompleksu luksusowych apartamentów wykończonych pod klucz z widokiem na Bałtyk i bezpośrednim dostępem do plaży. W ramach inwestycji powstaje również kompleks krytych i zewnętrznych basenów, centrum SPA, sala fitness i restauracje. O potrzeby właścicieli i gości dba obsługa concierge, która jest dostępna przez całą dobę.

Dune Resort to zaprojektowane z pasją budynki, doskonale komponujące się z nadmorskim krajobrazem
i przywołujące skojarzenia z luksusowymi letnimi rezydencjami nad malowniczym Lazurowym Wybrzeżem lub słonecznej Kalifornii. Luksusowe apartamenty z widokiem na Bałtyk oraz bezpośrednim dostępem
do plaży oferują wszystko, co potrzebne do komfortowego wypoczynku: zespół krytych basenów, otwarty kompleks basenowy z podgrzewaną wodą, restaurację z kawiarnią, salę fitness. Dla dzieci przeznaczony jest ogrodzony i dobrze wyposażony plac zabaw. Dodatkowo w okresie letnim przy inwestycji działa jedyny w swoim rodzaju klub plażowy. Beach Club powstał na wydzierżawionym przez dewelopera 150-metrowym odcinku plaży. Oprócz przekąsek i egzotycznych drinków, w ofercie znajduje się również wypożyczalnia sprzętu plażowego i sportowego.

Materiały do pobrania

Kolejny etap apartamentów Dune Resort w Mielnie już w sprzedaży