Pierwszy aparthotel grupy Firmus prawie gotowy

Molo Park to pierwsza inwestycja Firmus Group powstająca w formule aparthotelu: apartamenty stają się własnością poszczególnych nabywców, ale obiekt jako całość funkcjonuje przez cały rok identycznie jak hotel. Budynek ukończony jest w 80 proc., deweloper rozpoczął procedurę pozyskania zgody na jego użytkowanie.

W poszczególnych lokalach trwa jeszcze układanie wykładzin, montaż mebli i inne prace wykończeniowe. Można już jednak naocznie przekonać się o ważnym atucie Molo Park. Jego apartamenty są przestronne, z dużymi przeszkleniami pozwalającymi cieszyć się widokiem zielonego otoczenia i bliskości jeziora Jamno. Balkony gwarantują zachowanie intymności, bo są tak zaprojektowane, by osoby znajdujące się na nich nie były widoczne ani z dołu, z poziomu ulicy, ani z sąsiednich balkonów.

Każdy, kto wykupi apartament w tej inwestycji, będzie mógł z niego skorzystać przez 14 dni, a w pozostałą część roku będzie on wynajmowany. Co więcej przez 4 lata właściciel lokalu będzie otrzymywał miesięczny czynsz, na poziomie 3 600 zł miesięcznie. Nie będzie też ponosił w tym czasie żadnych opłat, za wyjątkiem ubezpieczenia oraz podatku.

Szczegóły inwestycji na stronie: www.molopark.pl