Realizacja inwestycji Molo Park zbliża się do finału. Z początkiem października deweloper otrzymał pozwolenie na jej użytkowanie. Oznacza to, że kolejne 53 apartamenty w portfolio grupy zostały ukończone.

Molo Park to wyjątkowy projekt, łączący w sobie najlepsze cechy dotychczas zrealizowanych. Zdaje się być doskonałą propozycją zarówno dla osób poszukujących apartamentu nad morzem na własne potrzeby, jak i tych którzy zakup traktują jako lokatę kapitału i sposób zarabiania pieniędzy.

W apartamentowcu zaprojektowano szereg usług dodatkowych, w tym kameralny basen (nietypowo położony na górnej kondygnacji), strefę fitness oraz saunę. Dodatkową atrakcją jest rozległy i słoneczny taras widokowy, z panoramą na jezioro Jamno. Na parterze budynku działać będzie ogólnodostępna kawiarnia serwująca m.in śniadania oraz całodobowa recepcja.

Generalnym wykonawcą inwestycji Molo Park była firma PB KUNCER, która realizowała wcześniejsze inwestycje grupy jak Rezydencja Park, Rezydencja Park Rodzinna czy też
Restaurację w kompleksie Dune Resort. Projekt Molo Parku powstał w pracowni architektonicznej SAS Studio.