APARTAMENT Z DWIEMA SYPIALNIAMI

DUNE Resort to spektakularny kompleks 330 apartamentów z całoroczną strefą rekreacyjną oraz zapleczem konferencyjnym. Zlokalizowany jest tuż przy nadmorskiej promenadzie, z bezpośrednim dostępem do piaszczystej plaży.

Architektura budynku przywołuje skojarzenia z luksusowymi rezydencjami letnimi na Lazurowym Wybrzeżu czy też słonecznej Kalifornii W kompleksie działają dwie całoroczne restauracje Dune Restaurant Cafe Lounge oraz Dune Brasserie & Bar.

Przestrzeń 72m2 rozplanowana została jako przestronna strefa dzienna z aneksem kuchennym, dwie niezależne sypialnie oraz łazienka. Do apartamentu przynależy loggia z wystawą północną na Bałtyk oraz taras. Z apartamentu rozpościera się widok na morze oraz wydmy porośnięte roślinnością.

Propozycja jest kompletnie umeblowana, wyposażona i elegancko zaaranżowana.

Idealnie sprawdzi się jako komfortowa przystań dla osób poszukujących swojego prywatnego miejsca nad morzem jak i tych myślących o zakupie inwestycyjnym. Dzięki kontynuacji współpracy z operatorem Dune Beach Resort, nowy właściciel apartamentu może liczyć na dodatkowe przychody z najmu.

.

Rozkład powierzchni

1Korytarz9,28 m²
2Pokój dzienny + aneks kuchenny30,98 m²
3Sypialnia13,25 m²
4Sypialnia14,39 m²
5Łazienka4,45 m²
RAZEM72,35 m²
6Loggia6,68 m²
1
2
3
4
5
6

Zapytaj o ten apartament

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firmus Markets sp. z o.o. z siedzibą w Mścicach, w celu umożliwienia udzielenia odpowiedzi na zadane przez Panią/Pana pytania, a ponadto w celu przedstawienia oferty usług świadczonych przez spółki z Grupy Firmus lub inne podmioty powiązane kapitałowo bądź organizacyjnie z administratorem ochrony danych osobowych oraz przez podmioty z nim współpracujące. Udzielenie zgody jest dobrowolne.
    Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności