APARTAMENT HOTELOWY

DUNE Resort to spektakularny kompleks 330 apartamentów z całoroczną strefą rekreacyjną oraz zapleczem konferencyjnym. Zlokalizowany jest tuż przy nadmorskiej promenadzie, z bezpośrednim dostępem do piaszczystej plaży.

Architektura budynku przywołuje skojarzenia z luksusowymi rezydencjami letnimi na Lazurowym Wybrzeżu czy też słonecznej Kalifornii W kompleksie działają dwie całoroczne restauracje Dune Restaurant Cafe Lounge oraz Dune Brasserie & Bar.

Przestrzeń 25,11 m2 rozplanowana została jako pokój hotelowy z aneksem kuchennym oraz łazienką. Do apartamentu przynależy taras oraz ogródek. Apartament zlokalizowany jest na parterze kompleksu, we wschodniej jego części.

Prezentowana propozycja jest kompletnie umeblowana i wyposażona.

Bezpośrednio w apartamentowcu zlokalizowana jest całoroczna strefa Wellness z basenami, jacuzzi, sauną oraz salą fitness. Właściciel apartamentu jak i jego goście mogą korzystać z dwóch restauracji Dune Beach Restaurant oraz Dune Brasserie & Bar, w sezonie wakacyjnym także Dune Cafe.

Wyjątkowa lokalizacja, bezpośrednio przy plaży, w pierwszej linii brzegowej, jest gwarancją stałego wzrostu wartości nieruchomości.

Kontynuując współpracę z profesjonalnym operatorem najmu nowy właściciel apartamentu może liczyć na stabilny, długotrwały dochód z jego wynajmu. Jednocześnie ma on możliwość korzystania z apartamentu według własnych potrzeb, bez limitów czasowych.

.

Rozkład powierzchni

1Korytarz + kuchnia5,23 m²
2Pokój dzienny16,19 m²
3Łazienka3,69 m²
RAZEM25,11 m²
4Taras8,73 m²
5Ogródek10,28 m²
1
2
3
4

Zapytaj o ten apartament

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firmus Markets sp. z o.o. z siedzibą w Mścicach, w celu umożliwienia udzielenia odpowiedzi na zadane przez Panią/Pana pytania, a ponadto w celu przedstawienia oferty usług świadczonych przez spółki z Grupy Firmus lub inne podmioty powiązane kapitałowo bądź organizacyjnie z administratorem ochrony danych osobowych oraz przez podmioty z nim współpracujące. Udzielenie zgody jest dobrowolne.
    Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności