APARTAMENT HOTELOWY

DUNE Resort to spektakularny kompleks 330 apartamentów z całoroczną strefą rekreacyjną oraz zapleczem konferencyjnym. Zlokalizowany jest tuż przy nadmorskiej promenadzie, z bezpośrednim dostępem do piaszczystej plaży.

Architektura budynku przywołuje skojarzenia z luksusowymi rezydencjami letnimi na Lazurowym Wybrzeżu czy też słonecznej Kalifornii W kompleksie działają dwie całoroczne restauracje Dune Restaurant Cafe Lounge oraz Dune Brasserie & Bar.

Przestrzeń 28 m2 rozplanowana została jako komfortowy pokój hotelowy z aneksem kuchennym oraz łazienką.

Przedłużeniem apartamentu jest loggia z pięknym widokiem na Bałtyk i sosny, będąca idealnym miejsce do wypicia porannej kawy czy też dłuższego relaksu z książką.

Propozycja jest kompletnie umeblowana i wyposażona.

Przygotowana została z myślą o osobach poszukujących atrakcyjnej inwestycji w wynajem oraz zabezpieczenia kapitału.

Dzięki kontynuacji współpracy z operatorem nowy właściciel apartamentu może liczyć na dodatkowe, wysokie przychody z jego wynajmu.

Rozkład powierzchni

1Korytarz + kuchnia6,36 m²
2Pokój dzienny18,96 m²
3Łazienka2,51 m²
RAZEM27,83 m²
4Loggia5,16 m²
1
2
3
4

Zapytaj o ten apartament

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firmus Markets sp. z o.o. z siedzibą w Mścicach, w celu umożliwienia udzielenia odpowiedzi na zadane przez Panią/Pana pytania, a ponadto w celu przedstawienia oferty usług świadczonych przez spółki z Grupy Firmus lub inne podmioty powiązane kapitałowo bądź organizacyjnie z administratorem ochrony danych osobowych oraz przez podmioty z nim współpracujące. Udzielenie zgody jest dobrowolne.
    Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności