APARTAMENT Z DWOMA TARASAMI

DUNE Resort to spektakularny kompleks 330 apartamentów z całoroczną strefą rekreacyjną oraz zapleczem konferencyjnym. Zlokalizowany jest tuż przy nadmorskiej promenadzie, z bezpośrednim dostępem do piaszczystej plaży.

Architektura budynku przywołuje skojarzenia z luksusowymi rezydencjami letnimi na Lazurowym Wybrzeżu czy też słonecznej Kalifornii W kompleksie działają dwie całoroczne restauracje Dune Restaurant Cafe Lounge oraz Dune Brasserie & Bar.

Przestrzeń 72m2 rozplanowana została jako przestronna strefa dzienna z aneksem kuchennym, dwie niezależne sypialnie oraz łazienka. Do apartamentu przynależy loggia z wystawą północną na Bałtyk oraz słoneczny taras.

Propozycja jest kompletnie umeblowana, wyposażona i elegancko zaaranżowana.

Idealnie sprawdzi się jako komfortowa przystań dla osób poszukujących swojego prywatnego miejsca nad morzem jak i tych myślących o zakupie inwestycyjnym. Dzięki kontynuacji współpracy z operatorem Dune Beach Resort, nowy właściciel apartamentu może liczyć na dodatkowe przychody z najmu.

Rozkład powierzchni

1Korytarz8,46 m²
2Sypialnia12,06 m²
3Pokój dzienny + kuchnia36,56 m²
4Sypialnia10,56 m²
5.Łazienka4,80 m²
RAZEM72,44 m²
5Loggia7,83 m²
6Taras14,44 m²
1
2
3
4
5
6
7

Zapytaj o ten apartament

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firmus Markets sp. z o.o. z siedzibą w Mścicach, w celu umożliwienia udzielenia odpowiedzi na zadane przez Panią/Pana pytania, a ponadto w celu przedstawienia oferty usług świadczonych przez spółki z Grupy Firmus lub inne podmioty powiązane kapitałowo bądź organizacyjnie z administratorem ochrony danych osobowych oraz przez podmioty z nim współpracujące. Udzielenie zgody jest dobrowolne.

    Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności