APARTAMENT Z DWIEMA SYPIALNIAMI I PRZESTRONNYM SALONEM

DUNE Resort to spektakularny kompleks 330 apartamentów z całoroczną strefą rekreacyjną oraz zapleczem konferencyjnym. Zlokalizowany jest tuż przy nadmorskiej promenadzie, z bezpośrednim dostępem do piaszczystej plaży.

Architektura budynku przywołuje skojarzenia z luksusowymi rezydencjami letnimi na Lazurowym Wybrzeżu czy też słonecznej Kalifornii. W kompleksie działają dwie całoroczne restauracje Dune Restaurant Cafe Lounge oraz Dune Brasserie & Bar.

Apartament zlokalizowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie plaży i promenady nadmorskiej, w prestiżowym kompleksie DUNE Resort.

Przestrzeń 71,26 m2 podzielona została pomiędzy przestronny pokój dzienny z aneksem kuchennym, dwie niezależne sypialnie oraz łazienkę. Do apartamentu przynależy loggia. Propozycja jest kompletnie umeblowana, wyposażona i zaaranżowana.

Idealnie sprawdzi się jako komfortowa przystań dla osób poszukujących swojego prywatnego miejsca nad morzem jak i tych myślących o zakupie inwestycyjnym. Dzięki kontynuacji współpracy z operatorem, nowy właściciel apartamentu może liczyć na dodatkowe przychody z najmu.
.

Rozkład powierzchni

1Korytarz9,89 m²
2Pokój dzienny + kuchnia31,10 m²
3Łazienka4,80 m²
4Sypialnia11,21 m²
5Sypialnia14,26 m²
RAZEM71,26 m²
6Loggia2,90 m²
1
2
3
4
5
6

Zapytaj o ten apartament

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firmus Markets sp. z o.o. z siedzibą w Mścicach, w celu umożliwienia udzielenia odpowiedzi na zadane przez Panią/Pana pytania, a ponadto w celu przedstawienia oferty usług świadczonych przez spółki z Grupy Firmus lub inne podmioty powiązane kapitałowo bądź organizacyjnie z administratorem ochrony danych osobowych oraz przez podmioty z nim współpracujące. Udzielenie zgody jest dobrowolne.
    Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności