APARTAMENT Z WIDOKIEM NA MORZE

DUNE Resort to spektakularny kompleks 330 apartamentów z całoroczną strefą rekreacyjną oraz zapleczem konferencyjnym. Zlokalizowany jest tuż przy nadmorskiej promenadzie, z bezpośrednim dostępem do piaszczystej plaży.

Architektura budynku przywołuje skojarzenia z luksusowymi rezydencjami letnimi na Lazurowym Wybrzeżu czy też słonecznej Kalifornii W kompleksie działają dwie całoroczne restauracje Dune Restaurant Cafe Lounge oraz Dune Brasserie & Bar.

Apartament zlokalizowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie plaży i promenady nadmorskiej, w prestiżowym kompleksie DUNE Resort.

Przestrzeń 51,48 m2 podzielona została pomiędzy przestronny pokój dzienny z aneksem kuchennym, jedną niezależną sypialnię oraz łazienkę. Apartament posiada piękny widok panoramiczny na morze, który można podziwiać niemalże z każdego miejsca.
Do apartamentu przynależy loggia, jako idealne miejsce do podziwiania tafli wody i wsłuchania się w szum fal.

Propozycja jest w pełni umeblowana i wyposażona; zaaranżowana z dbałością o najdrobniejsze szczegóły.
Idealnie sprawdzi się jako prywatny azyl nad morzem jak i atrakcyjna inwestycja. Dzięki kontynuacji współpracy z operatorem Dune Beach Resort, nowy właściciel apartamentu może liczyć na dodatkowe przychody z najmu.

Rozkład powierzchni

1Korytarz5,08 m²
2Łazienka5,89 m²
3Sypialnia14,09 m²
4Pokój dzienny + kuchnia26,42 m²
RAZEM51,48 m²
5Loggia4,05 m²
1
2
3
4
5

Zapytaj o ten apartament

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firmus Markets sp. z o.o. z siedzibą w Mścicach, w celu umożliwienia udzielenia odpowiedzi na zadane przez Panią/Pana pytania, a ponadto w celu przedstawienia oferty usług świadczonych przez spółki z Grupy Firmus lub inne podmioty powiązane kapitałowo bądź organizacyjnie z administratorem ochrony danych osobowych oraz przez podmioty z nim współpracujące. Udzielenie zgody jest dobrowolne.
    Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności