APARTAMENT Z DWIEMA SYPIALNIAMI I PÓŁNOCNYM TARASEM

DUNE Resort to spektakularny kompleks 330 apartamentów z całoroczną strefą rekreacyjną oraz zapleczem konferencyjnym. Zlokalizowany jest tuż przy nadmorskiej promenadzie, z bezpośrednim dostępem do piaszczystej plaży.

Architektura budynku przywołuje skojarzenia z luksusowymi rezydencjami letnimi na Lazurowym Wybrzeżu czy też słonecznej Kalifornii. W kompleksie działają dwie całoroczne restauracje Dune Beach Restaurant oraz Dune Brasserie & Bar.

Przestrzeń 65 m2 rozplanowana została jako pokój dzienny z aneksem kuchennym, dwie niezależne sypialnie oraz łazienkę. Do apartamentu przynależy północno-zachodni taras. Propozycja jest kompletnie umeblowana, wyposażona i pięknie zaaranżowana.

Idealnie sprawdzi się jako komfortowa przystań dla osób poszukujących swojego prywatnego miejsca nad morzem jak i tych myślących o zakupie inwestycyjnym. Dzięki kontynuacji współpracy z operatorem Dune Beach Resort, nowy właściciel apartamentu może liczyć na dodatkowe przychody z najmu.

Rozkład powierzchni

1Korytarz5,36 m²
2Łazienka5,29 m²
3Sypialnia15,98 m²
4Sypialnia15,05 m²
5Pokój dzienny + kuchnia22,98 m²
RAZEM64,66 m²
6Loggia7,50 m²
1
2
3
4
5
6

Zapytaj o ten apartament

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firmus Markets sp. z o.o. z siedzibą w Mścicach, w celu umożliwienia udzielenia odpowiedzi na zadane przez Panią/Pana pytania, a ponadto w celu przedstawienia oferty usług świadczonych przez spółki z Grupy Firmus lub inne podmioty powiązane kapitałowo bądź organizacyjnie z administratorem ochrony danych osobowych oraz przez podmioty z nim współpracujące. Udzielenie zgody jest dobrowolne.
    Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności