Kontakt

Informacje na stronie nie zaspokoiły Państwa ciekawości? Zapraszamy do kontaktu w celu poznania szczegółów dotyczących naszych inwestycji.

Siedziba główna

76-031 Mścice, Polska
ul. Dworcowa 29
Telefon: +48 94 316 01 08
Fax: + 48 94 316 01 10
E-mail: office@firmusgroup.pl

Biuro sprzedaży Firmus Group

76-031 Mścice, Polska
ul. Dworcowa 29
Telefon: + 48 94 342 22 22
E-mail: sales@firmusgroup.pl

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firmus Group Management sp. z o.o. z siedzibą w Mścicach, w celu umożliwienia udzielenia odpowiedzi na zadane przez Panią/Pana pytania, a ponadto w celu przedstawienia oferty usług świadczonych przez spółki z Grupy Firmus lub inne podmioty powiązane kapitałowo bądź organizacyjnie z administratorem ochrony danych osobowych oraz przez podmioty z nim współpracujące. Udzielenie zgody jest dobrowolne.
  Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności

  Za relacje z mediami odpowiada:

  Diana Butowska

  Specjalista ds. sprzedaży, media i Public Relations

  Tel. 513 122 686
  diana.butowska@firmusgroup.pl

  Jesteście Państwo zainteresowani dostępem do zasobów naszego biura prasowego ?

  Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.


   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firmus Group Management sp. z o.o. z siedzibą w Mścicach, w celu udzielenia dostępu do materiałów biura prasowego, umożliwienia udzielenia odpowiedzi na zadane przez Panią/Pana pytania, a ponadto w celu przedstawienia oferty usług świadczonych przez spółki z Grupy Firmus lub inne podmioty powiązane kapitałowo bądź organizacyjnie z administratorem ochrony danych osobowych oraz przez podmioty z nim współpracujące. Udzielenie zgody jest dobrowolne.
   Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności