Apartament B 00.22

Apartament zlokalizowany jest na parterze kompleksu, we wschodniej jego części. Przestrzeń 25 m2 rozplanowana została jako pokój hotelowy z aneksem kuchennym i łazienką. Do apartamentu przynależy taras z prywatnym, zielonym ogrodem o dodatkowej pow. blisko 20 m2. Propozycja jest kompletnie umeblowana, wyposażona i zaaranżowana.

Przygotowana jako komfortowa przestrzeń zarówno dla osób poszukujących swojego prywatnego miejsca nad morzem jak i tych myślących o zakupie pod wynajem. Dzięki kontynuacji współpracy z operatorem wynajmu właściciel apartamentu może liczyć na dodatkowe przychody.

Rzut piętra

Rozkład powierzchni

1Korytarz + kuchnia5,23 m²
2Pokój dzienny16,19 m²
3Łazienka3,69 m²
RAZEM25,11 m²
4Taras10,52 m²
5Ogródek7,26 m²
1
2
3
4

DUNE Resort to spektakularny kompleks 330 apartamentów z całoroczną strefą rekreacyjną oraz zapleczem konferencyjnym. Zlokalizowany jest tuż przy nadmorskiej promenadzie, z bezpośrednim dostępem do piaszczystej plaży. Architektura budynku przywołuje skojarzenia z luksusowymi rezydencjami letnimi na Lazurowym Wybrzeżu czy też słonecznej Kalifornii

W kompleksie działają dwie całoroczne restauracje Dune Restaurant Cafe Lounge oraz Dune Brasserie & Bar.

Zapytaj właśnie o ten apartament

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firmus Markets sp. z o.o. z siedzibą w Mścicach, w celu umożliwienia udzielenia odpowiedzi na zadane przez Panią/Pana pytania, a ponadto w celu przedstawienia oferty usług świadczonych przez spółki z Grupy Firmus lub inne podmioty powiązane kapitałowo bądź organizacyjnie z administratorem ochrony danych osobowych oraz przez podmioty z nim współpracujące. Udzielenie zgody jest dobrowolne.

    Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności