APARTAMENT 5.04

Nadzwyczaj wyjątkowy apartament fantastycznie zlokalizowany w kompleksie DUNE Resort, którego położenie bezpośrednio przy promenadzie, kilka kroków od piaszczystej plaży oraz brzegu morza tworzy wyjątkowy klimat miejsca luksusowego.
Co więcej usytuowanie apartamentu na ostatniej kondygnacji, dosłownie na dachu budynku, gwarantuje szeroką perspektywę i niczym niezakłócony widok na taflę morza, plażę oraz okoliczne wydmy.

Na przestrzeni ponad 85 m2 rozplanowano otwartą strefę dzienną z aneksem kuchennym i jadalnią.
W części prywatnej zlokalizowane są dwie niezależne sypialnie, każda z własną łazienką oraz garderobą. Wnętrze apartamentu zaprojektowane zostało przez architekta w stylu Hamptons, przywołując klimatu luksusowych domów na Long Island.

Bezsprzecznym atutem apartamentu jest również taras o powierzchni 260 m2 ze spektakularnym widokiem na Bałtyk. Apartament dostępny jest z ekskluzywnego lobby, wspólnego jedynie dla trzech penthouse’ów, gdzie przy użyciu specjalnej karty bezpośrednio dowiezie nas winda. Przynależą do niego dwa miejsca postojowe w hali garażowej.

Mieszkańcy apartamentu oraz ich goście mają dostęp do kompleksu basenów zewnętrznych jak i całorocznej części rekreacyjnej z basenem krytym, salą fitness, sauną w kompleksie Dune Resort. Do dyspozycji mieszkańców dostępne będą również restauracja a’la carte z widokiem na morze oraz rodzinne bistro.
.