Apartament C 4.02

Apartament zlokalizowany jest na piętrze czwartym, po wschodniej stronie apartamentowca z bocznym widokiem na Morze Bałtyckie. Przestrzeń 51,74 m2 podzielona została na dwa niezależne apartamenty hotelowe, każdy z nich z prywatną łazienką oraz aneksem kuchennym. Układ apartamentu stwarza komfortowe warunki do wypoczynku dla rodziny jak i grupy przyjaciół, zapewniając prywatność. Apartament jest w pełni umeblowany i wyposażony.

Powierzając apartament w obsługę operatorowi najmu właściciel może liczyć na zwrot z inwestycji na poziomie 5-8 %.

Jednocześnie ma on możliwość korzystania z własnego apartamentu bez limitów czasowych.

Rzut piętra

rzut piętra

Rozkład powierzchni

1Korytarz1, 05 m²
2Łazienka3, 58 m²
3Pokój dzienny + aneks kuchenny22,23 m²
4Korytarz1,05 m²
5Łazienka3, 58 m²
6Pokój dzienny + aneks kuchenny20,25 m²
RAZEM51, 74 m²
1
2
3
4
5
6
rzut apartamentu

DUNE Resort to spektakularny kompleks 330 apartamentów z całoroczną strefą rekreacyjną oraz zapleczem konferencyjnym. Zlokalizowany jest tuż przy nadmorskiej promenadzie, z bezpośrednim dostępem do piaszczystej plaży. Architektura budynku przywołuje skojarzenia z luksusowymi rezydencjami letnimi na Lazurowym Wybrzeżu czy też słonecznej Kalifornii

W kompleksie działają dwie całoroczne restauracje Dune Restaurant Cafe Lounge oraz Dune Brasserie & Bar.

Zapytaj właśnie o ten apartament

Wystarczy, że zostawisz swój adres e-mail, a skontaktujemy się z Tobą.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firmus Markets sp. z o.o. z siedzibą w Mścicach, w celu umożliwienia udzielenia odpowiedzi na zadane przez Panią/Pana pytania, a ponadto w celu przedstawienia oferty usług świadczonych przez spółki z Grupy Firmus lub inne podmioty powiązane kapitałowo bądź organizacyjnie z administratorem ochrony danych osobowych oraz przez podmioty z nim współpracujące. Udzielenie zgody jest dobrowolne.

    Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności