APARTAMENT Z JEDNĄ SYPIALNIĄ

Komfortowy apartament dwupokojowy o pow. 48 m2. Otwarta część dzienna z aneksem kuchennym, odosobniona sypialnia oraz przestronna łazienka, dodatkowo doświetlona.

Do apartamentu przynależy loggia, dostępna z pokoju dziennego z wystawą w kierunku morza.
Apartament jest elegancko zaaranżowany i kompletnie umeblowany. Jasna kolorystyka wnętrza współgra z otoczeniem nadmorskich wydm i piasku.
Przygotowany z myślą o osobach poszukujących swojego prywatnego miejsca wypoczynku nad morzem o każdej porze roku jak i tych myślących o atrakcyjnej inwestycji w wynajem.

Decydując się na kontynuowanie współpracy z operatorem nowy właściciel apartamentu może liczyć na dodatkowe przychody z jego wynajmu. Elastyczny model współpracy pozwala na łączenie prywatnego wypoczynku z zarabianiem na jego wynajmie.

Zarówno właściciele jak i gości resortu mają dostęp do całorocznej strefy Wellness z basenami, jacuzzi i salą fitness a także bogatych smaków DUNE Beach Restaurant i DUNE Brasserie and Bar.

DUNE Resort to spektakularny kompleks 330 apartamentów z całoroczną strefą rekreacyjną oraz zapleczem konferencyjnym.. Zlokalizowany jest tuż przy nadmorskiej promenadzie, z bezpośrednim dostępem do piaszczystej plaży.

Architektura budynku przywołuje skojarzenia z luksusowymi rezydencjami letnimi na Lazurowym Wybrzeżu czy też słonecznej Kalifornii. W kompleksie działają dwie całoroczne restauracje Dune Beach Restaurant oraz Dune Brasserie & Bar.

Rozkład powierzchni

1Korytarz6,23 m²
2Sypialnia10,11 m²
3Łazienka5,43 m²
5Pokój dzienny + kuchnia26,17 m²
RAZEM48,03 m²
5Taras + Loggia5,36 m²

1
2
3
4
5

UMÓW SIĘ NA PREZENTACJE

DIANA BUTOWSKA

tel.  513 122 686

diana.butowska@firmusgroup.pl

    Mógłbym rozważyć przyjazd i pobyt w DUNE, aby lepiej poznać to miejsce
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firmus Group Management sp. z o.o. z siedzibą w Mścicach, w celu umożliwienia udzielenia odpowiedzi na zadane przez Panią/Pana pytania, a ponadto w celu przedstawienia oferty usług świadczonych przez spółki z Grupy Firmus lub inne podmioty powiązane kapitałowo bądź organizacyjnie z administratorem ochrony danych osobowych oraz przez podmioty z nim współpracujące. Udzielenie zgody jest dobrowolne.
    Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności