PENTHOUSE Z WIDOKIEM NA MORZE

Penthouse w DUNE Resort to całkowicie wyjątkowe miejsce na polskim wybrzeżu, przywołujące skojarzenia z willami ze słonecznej Kalifornii, czy Lazurowego wybrzeża.

To nadzwyczajna nieruchomość osadzona w pięknej nadbałtyckiej scenerii.
Skryta wśród nadmorskiej przyrody oferuje przepiękne, niczym niezakłócone widoki na taflę Bałtyku oraz horyzont nieba.

Apartament pozwala właścicielom na całkowite oderwanie się od rzeczywistości. Może posłużyć za miejsce wytchnienia i inspiracji o każdej porze dnia i roku.
Ultra przestronny apartament z piękną strefą dzienną z jadalnią i elegancką, nieco oddzieloną kuchnią.
Dwie intymne sypialnie, w tym sypialnia master z prywatną łazienką.
Co więcej rozsuwane drzwi tarasowe pozwalają na połączenie strefy dziennej z tarasem w jedną nadzwyczajną przestrzeń. W okresie wiosenno – letnim można urządzić na nim niemałe garden party.

Wnętrze apartamentu zaprojektowane zostało przez architekta w stylu Hamptons.
Przytłumione kolory, błękit wody, wachlarz odcieni piasku, biel morskiej piany, brązy zaczerpnięte z wytrawionego solą, wyrzuconego na brzeg drewna. Dominują naturalne materiały wykorzystywane w urządzaniu wnętrz: drewno, kamień, wiklina, trawa morska czy lniane płótno.

Proste, klasyczne formy, miękkie linie, symetria, wszechobecne naturalne światło i przestrzeń.
Mieszkańcy penthouse w Dune Resort mają dostęp do całorocznej strefy wellness z basenami, jacuzzi, salą fitness, sauną oraz wyszukanych smaków restauracji Dune Brasserie and Bar. W budynku funkcjonuje również strefa symulatorów Dune Golf & Racing.

DUNE Resort to spektakularny kompleks 330 apartamentów z całoroczną strefą rekreacyjną oraz zapleczem konferencyjnym. Zlokalizowany jest tuż przy nadmorskiej promenadzie, z bezpośrednim dostępem do piaszczystej plaży.

Architektura budynku przywołuje skojarzenia z luksusowymi rezydencjami letnimi na Lazurowym Wybrzeżu czy też słonecznej Kalifornii. W kompleksie działają dwie całoroczne restauracje Dune Beach Restaurant oraz Dune Brasserie & Bar.

1
2
3
4
5
6
7

Rozkład powierzchni

1Korytarz11,74 m²
2Sypialnia I11,05 m²
3Pokój dzienny + kuchnia84,62 m²
4Sypialnia 216,96 m²
5Łazienka 16,10 m²
6Łazienka 25,39 m²
RAZEM135,87 m²
7Taras135,96 m²

UMÓW SIĘ NA PREZENTACJĘ

DIANA BUTOWSKA

tel.  513 122 686

diana.butowska@firmusgroup.pl

    Chętnie skorzystam ze specjalnej oferty pobytu, by poznać kompleks bliżej.
    Chcę otrzymywać informacje handlowe od Firmus Group Management sp. z o.o. bądź innych podmiotów powiązanych kapitałowo, czy organizacyjnie ze spółką. Zgodę zawsze można wycofać.
    Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności