APARTAMENT Z JEDNĄ SYPIALNIĄ

DUNE Resort to spektakularny kompleks 330 apartamentów z całoroczną strefą rekreacyjną oraz zapleczem konferencyjnym. Zlokalizowany jest tuż przy nadmorskiej promenadzie, z bezpośrednim dostępem do piaszczystej plaży.

Architektura budynku przywołuje skojarzenia z luksusowymi rezydencjami letnimi na Lazurowym Wybrzeżu czy też słonecznej Kalifornii W kompleksie działają dwie całoroczne restauracje Dune Restaurant Cafe Lounge oraz Dune Brasserie & Bar.

Apartament zlokalizowany jest w prestiżowym kompleksie DUNE Resort, tuż przy plaży i promenadzie nadmorskiej.

Przestrzeń 51,48 m2 podzielona została pomiędzy przestronny pokój dzienny z aneksem kuchennym, jedną niezależną sypialnię oraz łazienkę. Apartament posiada częściowy widok na morze oraz wydmy porośnięte roślinnością.

Do apartamentu przynależy loggia.

Propozycja jest w komfortowo zaaranżowana i umeblowana.

Idealnie sprawdzi się jako drugi dom nad morzem jak i atrakcyjna inwestycja w wynajem.

Rozkład powierzchni

1Korytarz5,08 m²
2Łazienka5,89 m²
3Sypialnia14,09 m²
4Pokój dzienny + kuchnia26,42 m²
RAZEM51,48 m²
5Loggia4,05 m²
1
2
3
4
5

Zapytaj o ten apartament

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firmus Markets sp. z o.o. z siedzibą w Mścicach, w celu umożliwienia udzielenia odpowiedzi na zadane przez Panią/Pana pytania, a ponadto w celu przedstawienia oferty usług świadczonych przez spółki z Grupy Firmus lub inne podmioty powiązane kapitałowo bądź organizacyjnie z administratorem ochrony danych osobowych oraz przez podmioty z nim współpracujące. Udzielenie zgody jest dobrowolne.
    Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności