ADRES: Orła Białego 1, Mielno

Apartament L-44

Prezentowany apartament znajduje się na czwartym piętrze, w narożniku południowo – zachodnim. Z jego okien rozpościera się piękny widok na taflę jeziora Jamno. Do apartamentu przynależy zadaszony balkon o powierzchni 8 metrów kwadratowych.

Na przestrzeni 44,96 m² rozplanowano pokój dzienny połączony z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienkę oraz korytarz. Lokal jest w pełni wykończony oraz umeblowany. Na terenie inwestycji przygotowano miejsca do wypoczynku i rekreacji, w tym plac zabaw dla dzieci.

Zakup apartamentu nad morzem to jedna z najbardziej pewnych i bezpiecznych inwestycji. Dzięki powierzeniu apartamentu w zarządzanie doświadczonego i sprawdzonego operatora można liczyć na zyski na poziomie 4-6 % stopy zwrotu. Więcej niż na lokacie bankowej.

POWIERZCHNIA:  44, 96 m²

1
2
3
4
5
6
Rzut apartamentu w Rezydencji Park Mielno, L-44

Rozkład powierzchni

1Przedpokój4, 37 m²
2Pokój dzienny + aneks kuchenny17, 99 m²
3Sypialnia8, 37 m²
4Sypialnia9, 97 m²
5Łazienka4, 26 m²
RAZEM44, 96 m²
6Balkon8,00 m²

Zapytaj właśnie o ten apartament

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firmus Markets sp. z o.o. z siedzibą w Mścicach, w celu umożliwienia udzielenia odpowiedzi na zadane przez Panią/Pana pytania, a ponadto w celu przedstawienia oferty usług świadczonych przez spółki z Grupy Firmus lub inne podmioty powiązane kapitałowo bądź organizacyjnie z administratorem ochrony danych osobowych oraz przez podmioty z nim współpracujące. Udzielenie zgody jest dobrowolne.

    Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności