ADRES: Orła Białego 1, Mielno

Apartament L-45

Prezentowany apartament zlokalizowany jest na czwartym piętrze, po wyjątkowo słonecznej,  południowo – zachodniej stronie. Z okien apartamentu jak i pięknego, 8 metrowego balkonu, można podziwiać mieniące się wody jeziora Jamno. Przestrzeń mieszkalna apartamentu to 41,48 m2, na którą składa się: pokój dzienny połączony z aneksem kuchennym, niezależna sypialnia, łazienka oraz korytarz. Lokal jest w pełni wykończony, umeblowany oraz zaaranżowany.

Niektórzy wybierają apartament jako swoje miejsce nad morzem, inni z myślą o pewnej i bezpiecznej inwestycji. Dzięki powierzeniu apartamentu w zarządzanie doświadczonego i sprawdzonego operatora właściciel może liczyć na zyski na poziomie 4-6 % stopy zwrotu. Więcej niż na lokacie bankowej.

Oferta apartamentu zawiera w cenie miejsce postojowe w hali garażowej. Na zielonym terenie wokół  inwestycji przygotowano miejsca do wypoczynku i rekreacji, w tym plac zabaw dla dzieci.

POWIERZCHNIA:  41, 48 m²

1
2
3
4
5
Rynek wtórny, apartament w Rezydencji Park

Rozkład powierzchni

1Przedpokój4, 37 m²
2Pokój dzienny + aneks kuchenny22, 77 m²
3Sypialnia10, 08 m²
5Łazienka4, 26 m²
RAZEM41, 48 m²
6Balkon8,00 m²

Zapytaj właśnie o ten apartament

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firmus Markets sp. z o.o. z siedzibą w Mścicach, w celu umożliwienia udzielenia odpowiedzi na zadane przez Panią/Pana pytania, a ponadto w celu przedstawienia oferty usług świadczonych przez spółki z Grupy Firmus lub inne podmioty powiązane kapitałowo bądź organizacyjnie z administratorem ochrony danych osobowych oraz przez podmioty z nim współpracujące. Udzielenie zgody jest dobrowolne.

    Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności