OFERTA LIMITOWANA

Komfortowy apartament dla osób poszukujących własnego miejsca nad morzem, jak i atrakcyjnej lokaty kapitału w inwestycji MOLO PARK.

Przestrzeń 49 m2 rozplanowana została jako dwa pokoje hotelowe, każdy z własną łazienką. Można z nich korzystać w pełni niezależnie, bądź też połączyć w sytuacji gdy potrzebujemy więcej przestrzeni.

Apartament jest  w pełni umeblowany i zaaranżowany. Przytulna kolorystyka wnętrz, miłe w odbiorze materiały, komfortowo zaaranżowana łazienka z prysznicem.

Z apartamentu wyjścia niezależne na dwa balkony.

Istnieje możliwość powierzenia apartamentu w obsługę i czerpania dodatkowych przychodów z najmu, kiedy nie mamy możliwości korzystać z niego sami.

Inwestycja w apartament Molo Park to bezpieczna forma ulokowania kapitału oraz pomnożenia swojego majątku na przyszłość.

Jest to w pełni bezobsługowa inwestycja jeśli zdecydujemy się na współpracę z operatorem. Nie ogranicza to naszych możliwości korzystania z apartamentu według prywatnych potrzeb.

Do dyspozycji na miejscu jest całodobowa recepcja z ochroną, strefa Wellness z basenem, sauną i tarasem słonecznym na dachu. Codziennie serwowane są śniadanie w formie bufetu, w wysokim sezonie obiadokolacje.

Oferta limitowana. W sprzedaży pojedyncze apartamenty.

Nowoczesny budynek zlokalizowany jest przy ul. Chrobrego w Mielnie, pomiędzy brzegiem jeziora Jamno a Morzem Bałtyckim.

Aparthotel oferuje 98 wygodne pokoje hotelowe o dużych przeszkleniach, z całodobową obsługą i bezpośrednim dostępem do nadmorskich atrakcji.

W samym apartamentowcu zaprojektowano szereg usług dodatkowych, w tym kameralny basen (nietypowo położony na górnej kondygnacji), strefę fitness oraz saunę. Największą atrakcją aparthotelu jest rozległy i słoneczny taras widokowy z panoramą na jezioro Jamno. Na parterze budynku działa ogólnodostępna kawiarnia serwująca m.in śniadania oraz całodobowa recepcja.

Rozkład powierzchni

1Przedpokój + aneks kuchenny4,00 m²
2Pokój dzienny17,00 m²
3Łazienka3,70 m²
4Przedpokój + aneks kuchenny4,00 m²
5Pokój dzienny17,00 m²
6Łazienka3,70 m²
RAZEM49,40 m²
7Taras 1 + Taras 215,20 m²
8Taras 3 + Taras 413,30 m²
RAZEM53,50 m²

1
2
3
4
5
6
7
8

UMÓW SIĘ NA PREZENTACJE

DIANA BUTOWSKA

tel.  513 122 686

diana.butowska@firmusgroup.pl

    Chętnie skorzystam ze specjalnej oferty pobytu, by poznać obiekt bliżej.
    Chcę otrzymywać informacje handlowe od Firmus Group Management sp. z o.o. bądź innych podmiotów powiązanych kapitałowo, czy organizacyjnie ze spółką. Zgodę zawsze można wycofać.
    Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności