Penthouse C 5.03

To nadzwyczajna propozycja z bajecznym widokiem na morze i bezkres nieba. Na przestrzeń 143, 51 m² składa się wyjątkowo przestronna strefa dzienna z salonem, reprezentacyjna kuchnia z jadalnią. W apartamencie rozplanowano dwie niezależne sypialnie, jedna z nich zlokalizowana jest na antresoli gwarantując mieszkańcom maksimum prywatności i intymności. Przeszklenia po zewnętrznych ścianach penthouse’u potęgują wrażenie nieustannego obcowania z otaczającą kompleks przyrodą. Apartament jest kompletnie umeblowany i zaaranżowany w charakterystycznym dla eleganckich nadmorskich willi stylu Hamptons.

Penthouse zgodnie ze swoją definicją położony jest na topowym piętrze, tym samym gwarantuje zapierające w dech widoki na panoramę morza, plażę i nadmorskie wydmy. Kompleks zapewnia mieszkańcom penthouse’u możliwość korzystania z całorocznej strefy rekreacyjnej z basenem krytym, salą fitness oraz sauną, jak i wyszukanej strefy gastronomicznej.

Rzut piętra

Rozkład powierzchni

1Korytarz12, 91 m²
2Łazienka3, 93 m²
3Pokój Dzienny + aneks kuchenny60, 03 m²
4Pokój13, 42 m²
5Garderoba3, 82 m²
6Łazienka5, 44 m²
7Pokój11, 58 m²
RAZEM111, 13 m²
8Antresola16, 45 m²
9Pokój11, 74 m²
10Łazienka4, 19 m²
RAZEM32, 38 m²
11Taras166, 75 m²
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
rzut apartamentu

DUNE Resort to spektakularny kompleks 330 apartamentów z całoroczną strefą rekreacyjną oraz zapleczem konferencyjnym. Zlokalizowany jest tuż przy nadmorskiej promenadzie, z bezpośrednim dostępem do piaszczystej plaży. Architektura budynku przywołuje skojarzenia z luksusowymi rezydencjami letnimi na Lazurowym Wybrzeżu czy też słonecznej Kalifornii

W kompleksie działają dwie całoroczne restauracje Dune Restaurant Cafe Lounge oraz Dune Brasserie & Bar.

Zapytaj właśnie o ten penthouse

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firmus Markets sp. z o.o. z siedzibą w Mścicach, w celu umożliwienia udzielenia odpowiedzi na zadane przez Panią/Pana pytania, a ponadto w celu przedstawienia oferty usług świadczonych przez spółki z Grupy Firmus lub inne podmioty powiązane kapitałowo bądź organizacyjnie z administratorem ochrony danych osobowych oraz przez podmioty z nim współpracujące. Udzielenie zgody jest dobrowolne.

    Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności