Penthouse 14

Efektowne widoki, przestronne wnętrze, materiały najwyższej jakości. Apartamentowiec Tarasy doskonale spełnia rolę azylu, mimo że położony jest w samym centrum nadmorskiego kurortu.

Materiały, których użyto do urządzenia apartamentu są najwyższej jakości. Meble na wyposażeniu pochodzą z kolekcji firmy Kler. Indywidualnie zaaranżowana kuchnia z wyspą może służyć jako rodzinna jadalnia.

W penthousie znajdziemy także przestronną sypialnię, gdzie czeka na nas łóżko w rozmiarze king-size. Z tego pomieszczenia jest bezpośredni dostęp do łazienki wyposażonej w umywalkę, bidet, kabinę prysznicową z deszczownicą oraz wannę.

Schodami dojdziemy na drugi poziom apartamentu, gdzie znajduje się antresola (22m²), którą możemy zaaranżować wedle naszych potrzeb.

Rozkład powierzchni

1Przedsionek6,91 m²
2Łazienka I4,36 m²
3Pokój dzienny62,91 m²
4Kuchnia16,04 m²
5Sypialnia16,46 m²
6Łazienka II11,05 m²
RAZEM117,73 m²
7Taras43,44 m²
8Antresola22,37 m²
1
2
3
4
5
6
7
8

Tarasy to apartamentowiec o niepowtarzalnej architekturze, zlokalizowany w centrum Mielna, około 300 metrów od morza i 150 metrów od jeziora Jamno. Mieści się w nim 14 eleganckich apartamentów raz biura, butiki i „Kawiarnia na Fali” dostępne z głównego deptaka spacerowego.

Zapytaj właśnie o ten penthouse

Wystarczy, że zostawisz swój adres e-mail, a skontaktujemy się z Tobą.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firmus Markets sp. z o.o. z siedzibą w Mścicach, w celu umożliwienia udzielenia odpowiedzi na zadane przez Panią/Pana pytania, a ponadto w celu przedstawienia oferty usług świadczonych przez spółki z Grupy Firmus lub inne podmioty powiązane kapitałowo bądź organizacyjnie z administratorem ochrony danych osobowych oraz przez podmioty z nim współpracujące. Udzielenie zgody jest dobrowolne.

    Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności