APARTAMENTY HOTELOWE

DUNE Resort to spektakularny kompleks 330 apartamentów z całoroczną strefą rekreacyjną oraz zapleczem konferencyjnym. Zlokalizowany jest tuż przy nadmorskiej promenadzie, z bezpośrednim dostępem do piaszczystej plaży.

Architektura budynku przywołuje skojarzenia z luksusowymi rezydencjami letnimi na Lazurowym Wybrzeżu czy też słonecznej Kalifornii W kompleksie działają dwie całoroczne restauracje Dune Restaurant Cafe Lounge oraz Dune Brasserie & Bar.

Propozycja przygotowana została jako dwa niezależne apartamenty hotelowe o łącznej pow. 51,74 m2. W każdej części mieści się umeblowany i w pełni wyposażony aneks kuchenny oraz komfortowo zaaranżowana łazienka.
Apartament jest w pełni umeblowany i zaaranżowany.

Położony jest na trzecim piętrze kompleksu, po jego wschodniej stronie.
Układ apartamentu stwarza komfortowe warunki do wypoczynku dla rodziny jak i grupy przyjaciół, zapewniając każdemu z nich pełną prywatność.

Przygotowany został również z myślą o atrakcyjnej inwestycji w wynajem. Powierzając apartament w obsługę operatorowi nowy właściciel może liczyć na zwrot z inwestycji na poziomie 5-8 %.
Jednocześnie ma on możliwość korzystania z własnego apartamentu bez limitów czasowych.

Dla właściciela jak i jego gości w kompleksie dostępna jest całoroczna strefa Wellness (baseny, brodzik dla dzieci, jacuzzi, sauna, sala fitness) oraz dwie restauracje Dune Beach Restaurant i Dune Brasserie & Bar. W kompleksie dostępne są również sale konferencyjne, lobby z recepcją wynajmu.

Rozkład powierzchni

1Korytarz1, 05 m²
2Łazienka3, 58 m²
3Pokój dzienny + aneks kuchenny22,23 m²
4Korytarz1,05 m²
5Łazienka3, 58 m²
6Pokój dzienny + aneks kuchenny20,25 m²
RAZEM51, 74 m²
1
2
3
4
5
6
rzut apartamentu

Zapytaj o ten apartament

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firmus Markets sp. z o.o. z siedzibą w Mścicach, w celu umożliwienia udzielenia odpowiedzi na zadane przez Panią/Pana pytania, a ponadto w celu przedstawienia oferty usług świadczonych przez spółki z Grupy Firmus lub inne podmioty powiązane kapitałowo bądź organizacyjnie z administratorem ochrony danych osobowych oraz przez podmioty z nim współpracujące. Udzielenie zgody jest dobrowolne.
    Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności