NIERUCHOMOŚĆ PREMIUM NAD BRZEGIEM BAŁTYKU

To jedna z najlepszych dostępnych obecnie form lokaty kapitału, doskonałe miejsce do wypoczynku o każdej porze roku, bez konieczności odbywania długich podróży zagranicznych a do tego atrakcyjna opcja w inwestycję w wynajem krótkoterminowy.

Jak wynika z raportów ośrodków badawczych, zamożni Polacy motywowani chęcią zainwestowania oszczędności w dobra o trwałym charakterze, które zagwarantują im w perspektywie czasu zachowanie wartości zaangażowanych pieniędzy, coraz częściej sięgają po nieruchomości klasy premium. Jedni robią to z myślą o posiadaniu swojego drugiego domu w atrakcyjnym turystycznie miejscu, inni by zarabiać na wynajmie.

Jedni i drudzy muszą odpowiedzieć sobie na pytanie, jak wybrać nieruchomość prawdziwie luksusową, zapewniającą nabywcy najwyższą satysfakcję.

Warto pamiętać, że nieruchomości są bardzo bezpieczną formą inwestycji w stosunku do innych instrumentów finansowych, z marginalnym ryzykiem zmniejszenia wartości. Nie są to abstrakcyjne zapisy księgowe jak w przypadku akcji czy udziałów w funduszach inwestycyjnych. To konkretne dobro, które może stać się zabezpieczeniem zobowiązań finansowych (pożyczki, kredytu), wyprawką dla dzieci lub wnuków startujących w samodzielne życie, a w przypadku wynajmu – źródłem dodatkowych przychodów czy wzbogaceniem emerytury.

Według dorocznego raportu KPMG „Rynku dóbr luksusowych w Polsce ” oceniającego miniony rok, nieruchomości luksusowe są jedną z najlepszych i jedną z najpopularniejszych form lokaty kapitału. Autorzy raportu potwierdzają, że to właśnie z atrakcyjną lokalizacją, znacznie częściej niż ceną, Polacy utożsamiają pojęcie luksusu w przypadku nieruchomości.

    Mógłbym rozważyć przyjazd i pobyt w DUNE, aby lepiej poznać to miejsce.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firmus Group Management sp. z o.o. z siedzibą w Mścicach, w celu umożliwienia udzielenia odpowiedzi na zadane przez Panią/Pana pytania, a ponadto w celu przedstawienia oferty usług świadczonych przez spółki z Grupy Firmus lub inne podmioty powiązane kapitałowo bądź organizacyjnie z administratorem ochrony danych osobowych oraz przez podmioty z nim współpracujące. Udzielenie zgody jest dobrowolne.
    Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności