Właściciel apartamentu może powierzyć swoją nieruchomość w zarządzanie operatorowi wynajmu i czerpać z tego tytułu dodatkowe, wymierne korzyści.

Zadaniem operatora jest całkowite przejęcie od właściciela obowiązków związanych z wynajmem, począwszy od pełnego przygotowania apartamentu, marketing, sprzedaż noclegów, obsługę recepcyjną i serwisową, po rozliczenia i tworzenie raportów z wynajmu dla właścicieli. Służy to osiągnięciu postawionego celu, czyli optymalizacji cen i zwiększaniu przychodów z wynajmu apartamentów.

Spółka Dune Beach Resort to sprawdzony doświadczony operator, który pod swoją opieką ma przeszło 110 apartamentów, wszystkie one zlokalizowane są w topowych projektach w Mielnie. Apartamenty, którymi zarządza cieszą się wysoką oceną gości, a wielu z nich za miejsce swojego wypoczynku wybiera Mielno rok po roku.

Współpracuje z serwisami rezerwacyjnymi typu Booking, Travelist, Groupon, Triverna, Airbnb, Slevomat, Secret Escapes, HRS, Expedia oraz z organizacjami turystycznymi, wśród nich Der Tour, TUI, Eurotours, Urlaubsziel Polen, Idea SPA Travel. Wszystko to by dotrzeć do większego grona odbiorców, zwiększając tym samym liczbę gości indywidualnych w zarządzanych obiektach.

Ważnym elementem sukcesu działalności operatorskiej w Dune Resort jest również dostęp dwóch całorocznych restauracji Dune Beach Restaurant oraz Dune Brasserie & Bar oraz całoroczna strefa Wellness, które gwarantują udany wypoczynek o każdej porze roku.