WŁAŚCICIEL APARTAMENTU MOŻE POWIERZYĆ SWOJĄ NIERUCHOMOŚĆ W ZARZĄDZANIE OPERATOROWI WYNAJMU I CZERPAĆ Z TEGO TYTUŁU DODATKOWE, WYMIMERNE KORZYŚCI.

Spółka Dune Beach Resort to sprawdzony doświadczony operator, który pod swoją opieką ma przeszło 110 apartamentów, wszystkie one zlokalizowane są w topowych projektach w Mielnie.

Zadaniem operatora jest całkowite przejęcie od właściciela obowiązków związanych z wynajmem, począwszy od pełnego przygotowania apartamentu, marketing, sprzedaż noclegów, obsługę recepcyjną i serwisową, po rozliczenia i tworzenie raportów z wynajmu dla właścicieli.

Zadaniem operatora jest stworzenie miejsca, które będzie dawało gościom apartamentu poczucie przebywania w 5 gwiazdkowym hotelu z prywatnym concierge. Stąd ważną częścią działalności operatorskiej jest również gastronomia w kompleksie DUNE Resort oraz całoroczna strefa Wellness, która gwarantuje udany wypoczynek o każdej porze roku.

Obiekty zarządzane przez operatora cieszą się wysoką oceną gości; wielu z nich za miejsce swojego wypoczynku wybiera Mielno rok po roku.

Niezwykle ważna z punktu widzenie właściciela apartamentu jest mnogość narzędzi i systemów rezerwacji, z jakich korzysta operator wynajmu. To dzięki nim apartament może być udostępniany do sprzedaży w wielu portalach internetowych. Operator współpracuje z serwisami rezerwacyjnymi typu Booking, Travelist, Groupon, Triverna, Airbnb, Slevomat, Secret Escapes, HRS, Expedia oraz z organizacjami turystycznymi, wśród nich Der Tour, TUI, Eurotours, Urlaubsziel Polen, Idea SPA Travel.

Współpraca z pośrednikami jest niezwykle istotna, dzięki niej jest on w stanie dotrzeć do większego grona odbiorców, zwiększając tym samym liczbę gości indywidualnych w zarządzanych obiektach.

Nadrzędnym celem działalności operatora jest optymalizacja cen i stałe zwiększanie przychodów właścicieli apartamentów.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firmus Markets sp. z o.o. z siedzibą w Mścicach, w celu umożliwienia udzielenia odpowiedzi na zadane przez Panią/Pana pytania, a ponadto w celu przedstawienia oferty usług świadczonych przez spółki z Grupy Firmus lub inne podmioty powiązane kapitałowo bądź organizacyjnie z administratorem ochrony danych osobowych oraz przez podmioty z nim współpracujące. Udzielenie zgody jest dobrowolne.
    Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności