Wizyta Ambasadora Norwegii w Polsce

W minioną środę (4 marca br.) siedzibę naszej firmy odwiedził pan Karsten Klepsvik, ambasador Norwegii w Polsce. Gość interesował się dotychczasowymi osiągnięciami Firmusa i jego planami na przyszłość.

Podczas okolicznościowego spotkania omówił je Stein Christian Knutsen, prezes zarządu Firmus Group. Pokazał, co udało się zrobić w ciągu 15 lat działalności w Mielnie (przygotowanie terenów budowlanych o niespotykanej gdzie indziej nad polskim morzem powierzchni, zrealizowane budowy apartamentowców, studia dokumentacyjne i plany architektoniczne kolejnych obiektów). Zaprezentował również najbliższe zamierzenia, w tym inwestycje, których realizacja właśnie się rozpoczyna lub wkrótce się rozpocznie.

Pan ambasador Karsten Klepsvik wykorzystał pobyt w Mielnie do spotkania z grupą norweskich przedsiębiorców i menedżerów działających na Pomorzu Zachodnim. Odbyło się ono w Dune Restaurant Cafe Lounge, w apartamentowcu Dune (jednej z inwestycji Firmus Group). Rozmawiano m.in. o perspektywach rozszerzenia współpracy gospodarczej między Polską a Norwegią.