Miniony rok był bardzo udany dla Firmus Group. W maju 2016 r. firma ukończyła swój siódmy projekt w Mielnie pt. Rezydencja Park Rodzinna I, zlokalizowany zaledwie 150 metrów od morza. W efekcie Firmus Group oddał już do użytkowania łącznie ponad 210 luksusowych apartamentów i penthouse’ów.

W minionym roku prowadzona była także budowa budynków Dune B i C w ramach prestiżowej inwestycji Dune Resort. W listopadzie deweloper świętował zawieszenie wiechy na budynku Dune B. W powstających budynkach etapu B i C, należących do luksusowego kompleksu sprzedano już blisko 75% dostępnych apartamentów, w tym najdroższy apartament dwupokojowy za 26,5 tys. zł za mkw. W realizowanej od czerwca 2016 r. Rezydencji Park Rodzinnej II, sprzedanych zostało przeszło 85 % apartamentów.

W planach na  2017 roku jest zakończenie I etapu Osiedla Norweskiego – pierwszej mieszkaniowej inwestycji Firmus Group w Koszalinie, apartamentowców Dune B i Dune C, oraz drugiego etapu kameralnych apartamentów w Rezydencji Park Rodzinnej II, w ramach których powstanie 250 nowych luksusowych apartamentów. W przygotowaniu do uruchomienia sprzedaży są kolejne nadmorskie inwestycje.