Wystawa w nowej Rezydencji Park Mielno

Przez dwa dni (26.10 – 27.10) najnowszy budynek kompleksu Rezydencja Park, który niedawno otrzymał pozwolenie na użytkowanie, o czym informowaliśmy TUTAJ, był miejscem wyjątkowej wystawy „Historyczna pocztówka z Mielna”.

Turyści oraz mieszkańcy Mielna i okolic podziwiali skany pocztówek udostępnione przez Archiwum Państwowe w Koszalinie. Nie zabrakło ciekawych pytań, interesujących historii na temat poszczególnych pocztówek oraz opowieści o latach 20. XX wieku.

–  Mielno było miejscem wyjątkowym, można powiedzieć, że wręcz ekskluzywnym. Turyści bardzo cenili sobie piękne plaże oraz oferty pobliskich kawiarni czy restauracji. Teraz nasze miasto bardzo się zmieniło, ale dalej jest cenione przez ludzi, którzy przyjeżdżają tutaj wypocząć – mówił jeden z wieloletnich mieszkańców Mielna.

Co więcej, osoby, które pojawiły się na wystawie, mogły zwiedzić najnowszą inwestycję Firmus Group oraz zobaczyć apartament pokazowy.

Warto dodać, że wystawę „Historyczna pocztówka z Mielna” będzie można zobaczyć w lobby Dune B oraz w Dune Restaurant Cafe Lounge.