DWUPOZIOMOWY PENTHOUSE W WARSZAWIE, W DZIELNICY MOKOTÓW

Apartament zlokalizowany jest w budynku wielorodzinnym przy ulicy Sobieskiego, w kwartale ulic z dominującą zabudową mieszkaniową wielorodzinną z usługami w parterze. Budynek położony jest na zamkniętym osiedlu z ochroną. W promieniu 300 m znajdują się m.in. sklepy spożywcze oraz punkty handlowo-usługowe. Sąsiedztwo Parku Sieleckiego stwarza możliwość śródmiejskiej rekreacji.

Bezpośrednio w budynku dostępna dostępne są miejsca postojowe dla samochodów oraz windy

Dwupoziomowy penthouse położony jest na VI i VII piętrze budynku. Na przestrzeni 166,46 m2 rozplanowano 5 pokoi, jadalnię z aneksem kuchennym, reprezentacyjny hol, dwie łazienki oraz wc. Na obu poziomach, wzdłuż całej długości apartamentu dostępne są balkony.

Apartament wykończony jest materiałami wysokiej klasy, w tym mi.in parkiet, dębowe wewnętrzne schody z balustradą.

Penthouse jest klimatyzowany.

Zapytaj o ten apartament

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firmus Markets sp. z o.o. z siedzibą w Mścicach, w celu umożliwienia udzielenia odpowiedzi na zadane przez Panią/Pana pytania, a ponadto w celu przedstawienia oferty usług świadczonych przez spółki z Grupy Firmus lub inne podmioty powiązane kapitałowo bądź organizacyjnie z administratorem ochrony danych osobowych oraz przez podmioty z nim współpracujące. Udzielenie zgody jest dobrowolne.
    Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności