APARTAMENT Z JEDNĄ SYPIALNIĄ

DUNE Resort to spektakularny kompleks 330 apartamentów z całoroczną strefą rekreacyjną oraz zapleczem konferencyjnym. Zlokalizowany jest tuż przy nadmorskiej promenadzie, z bezpośrednim dostępem do piaszczystej plaży.

Architektura budynku przywołuje skojarzenia z luksusowymi rezydencjami letnimi na Lazurowym Wybrzeżu czy też słonecznej Kalifornii. W kompleksie działają dwie całoroczne restauracje Dune Beach Restaurant oraz Dune Brasserie & Bar.

Przestrzeń 48 m2 rozplanowana została jako pokój dzienny z aneksem kuchennym, jedna niezależna sypialnia oraz łazienka. Do apartamentu przynależy loggia.
Propozycja jest kompletnie umeblowana, wyposażona i zaaranżowana w stonowanej stylistyce, współgrając z otoczeniem nadmorskich wydm i piasku.
Idealnie sprawdzi się jako komfortowa przystań dla osób poszukujących swojego prywatnego miejsca nad morzem o każdej porze roku jak i tych myślących o zakupie inwestycyjnym. Dzięki współpracy z operatorem nowy właściciel apartamentu może liczyć na dodatkowe przychody z jego wynajmu.

Dla właścicieli jak i gości resortu dostępna jest strefa Wellness z basenami, jacuzzi i salą fitness a także bogate w smaki dwie restauracje DUNE Beach Restaurant i DUNE Brasserie and Bar.

Rozkład powierzchni

1Korytarz6,32 m²
2Sypialnia10,11 m²
3Łazienka5,43 m²
4Pokój dzienny + aneks kuchenny26,17 m²
RAZEM48,03 m²
5Loggia5,36 m²
1
2
3
4
5

Zapytaj o ten apartament

    Mógłbym rozważyć przyjazd i pobyt w DUNE, aby lepiej poznać to miejsce
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firmus Group Management sp. z o.o. z siedzibą w Mścicach, w celu umożliwienia udzielenia odpowiedzi na zadane przez Panią/Pana pytania, a ponadto w celu przedstawienia oferty usług świadczonych przez spółki z Grupy Firmus lub inne podmioty powiązane kapitałowo bądź organizacyjnie z administratorem ochrony danych osobowych oraz przez podmioty z nim współpracujące. Udzielenie zgody jest dobrowolne.
    Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności