APARTAMENT Z JEDNĄ SYPIALNIĄ

DUNE Resort to spektakularny kompleks 330 apartamentów z całoroczną strefą rekreacyjną oraz zapleczem konferencyjnym. Zlokalizowany jest tuż przy nadmorskiej promenadzie, z bezpośrednim dostępem do piaszczystej plaży.

Architektura budynku przywołuje skojarzenia z luksusowymi rezydencjami letnimi na Lazurowym Wybrzeżu czy też słonecznej Kalifornii W kompleksie działają dwie całoroczne restauracje Dune Restaurant Cafe Lounge oraz Dune Brasserie & Bar.

Przestrzeń 53m2 rozplanowana została jako przestronny pokój dzienny z aneksem kuchennym, jedna niezależna sypialnia oraz łazienka. Do apartamentu przynależy zachodnia, blisko 7m2 loggia.

Propozycja jest kompletnie umeblowana, wyposażona i elegancko zaaranżowana.

Idealnie sprawdzi się jako komfortowa przystań dla osób poszukujących swojego prywatnego miejsca nad morzem jak i tych myślących o zakupie inwestycyjnym. Dzięki współpracy z operatorem nowy właściciel apartamentu może liczyć na dodatkowe przychody z najmu.

Rozkład powierzchni

1Korytarz7,99 m²
2Kuchnia6,87 m²
3Łazienka3,58 m²
4Pokój dzienny21,23 m²
5Sypialnia13,51 m²
RAZEM53,18 m²
6Loggia6,63 m²
1
2
3
4
5
6

Zapytaj o ten apartament

    Mógłbym rozważyć przyjazd i pobyt w DUNE, aby lepiej poznać to miejsce
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firmus Markets sp. z o.o. z siedzibą w Mścicach, w celu umożliwienia udzielenia odpowiedzi na zadane przez Panią/Pana pytania, a ponadto w celu przedstawienia oferty usług świadczonych przez spółki z Grupy Firmus lub inne podmioty powiązane kapitałowo bądź organizacyjnie z administratorem ochrony danych osobowych oraz przez podmioty z nim współpracujące. Udzielenie zgody jest dobrowolne.
    Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności