APARTAMENT HOTELOWY PRZY BASENIE

Wyjątkowy apartament w kompleksie DUNE Resort w Mielnie, jaki zlokalizowany jest bezpośrednio przy nadmorskiej promenadzie i nowej, szerokiej plaży. Pierwsza linia zabudowy.

Apartament hotelowy – studio przygotowany został z myślą o inwestycji w wynajem jak i prywatnym wypoczynku nad morzem. Przestronny pokój dzienny, w pełni umeblowany i wyposażony aneks kuchenny oraz komfortowa łazienka.

Apartament z widokiem na morze, bezpośrednio przy tarasie i letnich basenach otwartych.

Apartament jest elegancko zaaranżowany, w ponadczasowych barwach bieli i czerni.
Istnieje możliwość kontynuacji wynajmu i czerpania dodatkowych przychodów.

W kompleksie do dyspozycji jest całoroczne bistro DUNE Brasserie & Bar, strefa wellness z basenami, jacuzzi, sauną i salą fitness.

Nie zwlekaj. Wybierz swoje miejsce nad morzem i ciesz się wypoczynkiem już tej wiosny!

DUNE Resort to spektakularny kompleks 330 apartamentów z całoroczną strefą rekreacyjną oraz zapleczem konferencyjnym. Zlokalizowany jest tuż przy nadmorskiej promenadzie, z bezpośrednim dostępem do piaszczystej plaży.

Architektura budynku przywołuje skojarzenia z luksusowymi rezydencjami letnimi na Lazurowym Wybrzeżu czy też słonecznej Kalifornii. W kompleksie działają dwie całoroczne restauracje Dune Beach Restaurant oraz Dune Brasserie & Bar.

1
2
3
4

Rozkład powierzchni

1Korytarz + kuchnia5,94 m²
2Pokój dzienny18,42 m²
3Łazienka4,34 m²
RAZEM28,70 m²
4Taras9,35 m²

UMÓW SIĘ NA PREZENTACJĘ

DIANA BUTOWSKA

tel.  513 122 686

diana.butowska@firmusgroup.pl

    Chętnie skorzystam ze specjalnej oferty pobytu, by poznać kompleks bliżej.
    Chcę otrzymywać informacje handlowe od Firmus Group Management sp. z o.o. bądź innych podmiotów powiązanych kapitałowo, czy organizacyjnie ze spółką. Zgodę zawsze można wycofać.
    Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności