APARTAMENT PRZY BASENIE

Przestronny, słoneczny apartament w kompleksie DUNE Resort z bezpośrednim dostępem do tarasu rekreacyjnego z basenami zewnętrznymi.

Przestrzeń apartamentu to 70 m2, które rozplanowane zostały jako otwarty pokój dzienny z aneksem kuchennym, dwie intymne sypialnie oraz komfortowej wielkości łazienka dobrze doświetlona.

Apartament jest niemalże w całości oszklony, z częściowym widokiem na morze od północy oraz sosnowy park od południa. Do apartamentu przynależy słoneczny, zachodni taras.

Apartament jest kompletnie umeblowany oraz wyposażony w eleganckim, lekkim stylu.
Prestiżowa lokalizacja kompleksu tuż przy nadmorskiej promenadzie, dosłownie kilka kroków od szerokiej, piaszczystej plaży czyni to miejsce wymarzoną destynacją do wakacyjnego wypoczynku jak i atrakcyjną inwestycją w wynajem.

DUNE Resort to spektakularny kompleks 330 apartamentów z całoroczną strefą rekreacyjną oraz zapleczem konferencyjnym.. Zlokalizowany jest tuż przy nadmorskiej promenadzie, z bezpośrednim dostępem do piaszczystej plaży.

Architektura budynku przywołuje skojarzenia z luksusowymi rezydencjami letnimi na Lazurowym Wybrzeżu czy też słonecznej Kalifornii. W kompleksie działają dwie całoroczne restauracje Dune Beach Restaurant oraz Dune Brasserie & Bar.

Rozkład powierzchni

1Przedpokój4,36 m²
2Pokój dzienny + kuchnia38,49 m²
3Łazienka5,37 m²
4Sypialnia10,71 m²
5Sypialnia11,55 m²
RAZEM70,48 m²
5Taras18,78 m²
1
2
3
4
5
6

UMÓW SIĘ NA PREZENTACJE

DIANA BUTOWSKA

tel.  513 122 686

diana.butowska@firmusgroup.pl

    Chętnie skorzystam ze specjalnej oferty pobytu, by poznać kompleks bliżej.
    Chcę otrzymywać informacje handlowe od Firmus Markets sp. z o.o. bądź innych podmiotów powiązanych kapitałowo, czy organizacyjnie ze spółką. Zgodę zawsze można wycofać.
    Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności