APARTAMENT Z DWIEMA SYPIALNIAMI

W pełni zaaranżowany ultra przestronny apartament z dwiema sypialniami.

To odpowiednia propozycja dla osób szukających swojego drugiego domu nad morzem jak i tych myślących o zakupie jako inwestycja w wynajem.

Przestrzeń apartamentu to blisko 80 m2, które rozplanowane zostały jako bardzo przestronny pokój dzienny z jadalnią i aneksem kuchennym, dwie niezależne sypialnie, wygodny korytarz i piękna, elegancka łazienka.
Apartament jest w pełni umeblowany i wyposażony.

Gotowy w 100 % , aby kupić, korzystać i zarabiać na nim choćby od jutra.

Do apartamentu przynależy loggia z widokiem na wydmy porośnięte nadmorską roślinnością.

Do dyspozycji właściciela oraz jego gości dostępna jest całoroczna strefa wellness z basenami, jacuzzi, sauną i salą fitness oraz dwie restauracje Dune Beach Restaurant i Dune Brasserie & Bar gwarantujące udany wypoczynek o każdej porze roku.

DUNE Resort to spektakularny kompleks 330 apartamentów z całoroczną strefą rekreacyjną oraz zapleczem konferencyjnym.. Zlokalizowany jest tuż przy nadmorskiej promenadzie, z bezpośrednim dostępem do piaszczystej plaży.

Architektura budynku przywołuje skojarzenia z luksusowymi rezydencjami letnimi na Lazurowym Wybrzeżu czy też słonecznej Kalifornii. W kompleksie działają dwie całoroczne restauracje Dune Beach Restaurant oraz Dune Brasserie & Bar.

1
2
3
4
5
6

Rozkład powierzchni

1Korytarz11,59 m²
2Pokój dzienny + kuchnia33,95 m²
3Łazienka4,80 m²
4Sypialnia11,74 m²
5Sypialnia17,67 m²
RAZEM79,75 m²
6Loggia7,29 m²

UMÓW SIĘ NA PREZENTACJE

DIANA BUTOWSKA

tel.  513 122 686

diana.butowska@firmusgroup.pl

    Chętnie skorzystam ze specjalnej oferty pobytu, by poznać kompleks bliżej.
    Chcę otrzymywać informacje handlowe od Firmus Group Management sp. z o.o. bądź innych podmiotów powiązanych kapitałowo, czy organizacyjnie ze spółką. Zgodę zawsze można wycofać. Udzielenie zgody jest dobrowolne.
    Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności