APARTAMENT Z JEDNĄ SYPIALNIĄ

Przestronny apartament z jedną sypialnią i zachodnim ponad 13 m2 tarasem. Pokój dzienny otwarty na aneks kuchenny, jedna niezależna sypialnia zlokalizowana po stronie zachodniej oraz komfortowo zaaranżowana łazienka.

Z obu stref dostępna jest zachodnia loggia z bocznym widokiem na morze.
Propozycja jest kompletnie umeblowana i zaaranżowana. Przygotowana z myślą o osobach poszukujących atrakcyjnej inwestycji w wynajem.

Dzięki kontynuacji współpracy z operatorem nowy właściciel apartamentu może liczyć na stabilne przychody z najmu.

Zarówno właściciele jak i gości resortu mają dostęp do całorocznej strefy Wellness z basenami, jacuzzi i salą fitness a także bogatych smaków DUNE Beach Restaurant i DUNE Brasserie and Bar.

DUNE Resort to spektakularny kompleks 330 apartamentów z całoroczną strefą rekreacyjną oraz zapleczem konferencyjnym.. Zlokalizowany jest tuż przy nadmorskiej promenadzie, z bezpośrednim dostępem do piaszczystej plaży.

Architektura budynku przywołuje skojarzenia z luksusowymi rezydencjami letnimi na Lazurowym Wybrzeżu czy też słonecznej Kalifornii. W kompleksie działają dwie całoroczne restauracje Dune Beach Restaurant oraz Dune Brasserie & Bar.

1
2
3
4
5

Rozkład powierzchni

1Korytarz5,18 m²
2Pokój dzienny + kuchnia27,82 m²
3Łazienka4,64 m²
4Sypialnia14,21 m²
RAZEM51,85 m²
5Taras + Loggia13,49 m²

UMÓW SIĘ NA PREZENTACJĘ

DIANA BUTOWSKA

tel.  513 122 686

diana.butowska@firmusgroup.pl

    Chętnie skorzystam ze specjalnej oferty pobytu, by poznać kompleks bliżej.
    Chcę otrzymywać informacje handlowe od Firmus Group Management sp. z o.o. bądź innych podmiotów powiązanych kapitałowo, czy organizacyjnie ze spółką. Zgodę zawsze można wycofać. Udzielenie zgody jest dobrowolne.
    Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności