APARTAMENT Z JEDNĄ SYPIALNIĄ

DUNE Resort to spektakularny kompleks 330 apartamentów z całoroczną strefą rekreacyjną oraz zapleczem konferencyjnym.. Zlokalizowany jest tuż przy nadmorskiej promenadzie, z bezpośrednim dostępem do piaszczystej plaży.

Architektura budynku przywołuje skojarzenia z luksusowymi rezydencjami letnimi na Lazurowym Wybrzeżu czy też słonecznej Kalifornii. W kompleksie działają dwie całoroczne restauracje Dune Beach Restaurant oraz Dune Brasserie & Bar, w sezonie wakacyjnym także kawiarnia Dune Cafe.

Przestronny apartament z jedną sypialnią i zachodnim ponad 13 m2 tarasem. Pokój dzienny otwarty na aneks kuchenny, jedna niezależna sypialnia zlokalizowana po stronie zachodniej oraz komfortowo zaaranżowana łazienka.

Z obu stref dostępna jest zachodnia loggia z bocznym widokiem na morze.
Propozycja jest kompletnie umeblowana i zaaranżowana. Przygotowana z myślą o osobach poszukujących atrakcyjnej inwestycji w wynajem.

Dzięki kontynuacji współpracy z operatorem nowy właściciel apartamentu może liczyć na stabilne przychody z najmu.

Rozkład powierzchni

1Korytarz5,18 m²
2Pokój dzienny + kuchnia27,82 m²
3Łazienka4,64 m²
4Sypialnia14,21 m²
RAZEM51,85 m²
5Taras + Loggia13,49 m²
1
2
3
4
5

Zapytaj o ten apartament

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firmus Markets sp. z o.o. z siedzibą w Mścicach, w celu umożliwienia udzielenia odpowiedzi na zadane przez Panią/Pana pytania, a ponadto w celu przedstawienia oferty usług świadczonych przez spółki z Grupy Firmus lub inne podmioty powiązane kapitałowo bądź organizacyjnie z administratorem ochrony danych osobowych oraz przez podmioty z nim współpracujące. Udzielenie zgody jest dobrowolne.
    Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności