APARTAMENT Z WIDOKIEM NA MORZE

Pięknie zaaranżowany apartament w kompleksie DUNE Resort z widokiem na morze i nadmorskie sosny.

Przestrzeń apartamentu to 44m2, które rozplanowane zostały jako otwarty pokój dzienny z aneksem kuchennym, jedna intymna sypialnia oraz elegancka łazienka.

Loggia jako idealne miejsce do wypicia porannej kawy, wsłuchania się w szum fal czy też wieczornego wpatrywania się w tafle morza, dostępna jest zarówno z części dziennej jak i nocnej.

Apartament jest w pełni zaaranżowany, w elegancki stylu z  wysokiej klasy dodatkami i oświetleniem.

Prestiżowa lokalizacja kompleksu w pierwszej linii zabudowy, tuż przy nadmorskiej promenadzie, dosłownie kilka kroków od szerokiej, piaszczystej plaży czyni to miejsce wymarzoną destynacją do wypoczynku o każdej porze roku  jak i atrakcyjną inwestycją w wynajem.

Apartament sprzedawany jest razem z miejscem postojowym w hali garażowej.

DUNE Resort to spektakularny kompleks 330 apartamentów z całoroczną strefą rekreacyjną oraz zapleczem konferencyjnym.. Zlokalizowany jest tuż przy nadmorskiej promenadzie, z bezpośrednim dostępem do piaszczystej plaży.

Architektura budynku przywołuje skojarzenia z luksusowymi rezydencjami letnimi na Lazurowym Wybrzeżu czy też słonecznej Kalifornii. W kompleksie działają dwie całoroczne restauracje Dune Beach Restaurant oraz Dune Brasserie & Bar.

1
2
3
4
5

Rozkład powierzchni

1Korytarz5,18 m²
2Pokój dzienny + kuchnia22,28 m²
3Łazienka4,64 m²
4Sypialnia12,34 m²
RAZEM44,44 m²
5Loggia4,81 m²

UMÓW SIĘ NA PREZENTACJĘ

DIANA BUTOWSKA

tel.  513 122 686

diana.butowska@firmusgroup.pl

    Chętnie skorzystam ze specjalnej oferty pobytu, by poznać kompleks bliżej.
    Chcę otrzymywać informacje handlowe od Firmus Group Management sp. z o.o. bądź innych podmiotów powiązanych kapitałowo, czy organizacyjnie ze spółką. Zgodę zawsze można wycofać.
    Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności