APARTAMENT Z JEDNĄ SYPIALNIĄ

Piękny, komfortowy apartament dla osób poszukujących własnego miejsca nad morzem, jak i atrakcyjnej inwestycji w wynajem.

Przestrzeń 47 m2 rozplanowana została jako pokój dzienny z aneksem kuchennym i jedną intymną sypialnią oraz łazienką. Apartament jest  w pełni umeblowany i zaaranżowany. Do apartamentu przynależy słoneczna, zachodnia loggia.

Istnieje możliwość kontynuowania współpracy z operatorem najmu i czerpania dodatkowych przychodów z najmu.

Zarówno właściciele jak i gości resortu mają dostęp do całorocznej strefy Wellness z basenami, jacuzzi i salą fitness a także bogatych smaków DUNE Beach Restaurant i DUNE Brasserie and Bar.

DUNE Resort to spektakularny kompleks 330 apartamentów z całoroczną strefą rekreacyjną oraz zapleczem konferencyjnym.. Zlokalizowany jest tuż przy nadmorskiej promenadzie, z bezpośrednim dostępem do piaszczystej plaży.

Architektura budynku przywołuje skojarzenia z luksusowymi rezydencjami letnimi na Lazurowym Wybrzeżu czy też słonecznej Kalifornii. W kompleksie działają dwie całoroczne restauracje Dune Beach Restaurant oraz Dune Brasserie & Bar.

1
2
3
4
5

Rozkład powierzchni

1Korytarz4,91 m²
2Łazienka4,50 m²
3Pokój12,40 m²
4Pokój dzienny + kuchnia24,72 m²
RAZEM46,53 m²
5Loggia4,80 m²

UMÓW SIĘ NA PREZENTACJE

DIANA BUTOWSKA

tel.  513 122 686

diana.butowska@firmusgroup.pl

    Mógłbym rozważyć przyjazd i pobyt w DUNE, aby lepiej poznać to miejsce
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firmus Group Management sp. z o.o. z siedzibą w Mścicach, w celu umożliwienia udzielenia odpowiedzi na zadane przez Panią/Pana pytania, a ponadto w celu przedstawienia oferty usług świadczonych przez spółki z Grupy Firmus lub inne podmioty powiązane kapitałowo bądź organizacyjnie z administratorem ochrony danych osobowych oraz przez podmioty z nim współpracujące. Udzielenie zgody jest dobrowolne.
    Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności