Dune Resort. Największy penthouse sprzedany

Penthouse to wyjątkowa nieruchomość z samej definicji, a luksusowy penthouse nad morzem to wręcz „biały kruk”, unikalne miejsce, które próżno szukać na polskim i nie tylko Wybrzeżu. Z początkiem października największy penthouse w kompleksie Dune Resort przeszedł w ręce właścicieli.

Kwota transakcji, jak i nowi właściciele pozostają pilnie strzeżoną tajemnicą. Możemy jednak zdradzić, że sama jego powierzchnia wraz ze spektakularnym tarasem niejednego przyprawi o szybsze bicie serca. Penthouse, o którym mowa, to 168 m2 powierzchni mieszkalnej, która rozplanowana została jako trzy niezależne sypialnie, każda z nich z prywatną łazienką. Wyjątkowa strefa dzienna z aneksem kuchennym oraz jadalnią została zaaranżowana tak, aby zapewniać mieszkańcom idealne warunki do wyciszenia i relaksu o każdej porze dnia jak i roku.

Zachody oraz wschody słońca w pierwszym rzędzie

Z penthousem bezpośrednio związany jest taras, okalający apartament od wschodu do zachodu, o niebagatelnej powierzchni przeszło 500 m2. To całkowicie prywatny kawałek ogrodu na dachu, z którego właściciele z pewnością będą podziwiać niebo stykające się z błękitną taflą Morza Bałtyckiego, obserwować wschodzące słońce oraz spędzać długie letnie wieczory wpatrzeni w imponujące zachody.

Warto dodać, że w kompleksie Dune Resort na nowych właścicieli czekają ostatnie apartamenty. Szczegóły na stronie www.duneresort.pl