Zakończono sprzedaż apartamentów w Rezydencji Park

Firmus Group oficjalnie zakończył sprzedaż apartamentów w Rezydencji Park. Łącznie 194 apartamenty mają szczęśliwych nabywców. Dla wielu to ciekawa inwestycja w wynajem i źródło dodatkowych dochodów, dla pozostałych możliwość posiadania drugiego domu nad polskim morzem.

Kompleks Rezydencja Park Mielno powstawał etapami, od odpowiednio 2010 do końcówki 2019 roku. Dziewięć budynków, które ciągną się niemal od promenady przy Morzu Bałtyckim do Jeziora Jamno, mieści w sobie 194 kameralnych apartamentów. „Kameralne” wydaje się być w przypadku Rezydencji Park tzw. słowem klucz, ponieważ klimat tego miejsca, place zabaw dla najmłodszych i wspomniana wcześniej lokalizacja były jednym z najważniejszych czynników dla nabywców apartamentów.

Rezydencja Park nie „zyskała” serca obecnych właścicieli apartamentów tylko i wyłącznie wyjątkową lokalizacją oraz kameralnym charakterem. Architekci, odpowiedzialni za projekt tej inwestycji, sprawili, że Rezydencja Park jest jednocześnie obiektem wyróżniającym się i doskonale wkomponowanym w nadmorskie standardy. Co więcej, szachulcowe budownictwo przywoływało i stale przywołuje klimat Mielna z przełomu wieków, za którym nierzadko tęsknimy.

Warto dodać, że na przestrzeni lat Rezydencja Park była miejscem wyjątkowych spotkań o różnym charakterze. Norweski grill, wystawa historycznych pocztówek z Mielna oraz sadzenie drzew ściągało do tego kompleksu wielu turystów, właścicieli apartamentów oraz przyjaciół grupy Firmus.

Nie pozostaje nam nic innego jak serdecznie podziękować wszystkim klientom za okazane zaufanie, wracając w tym samym czasie do wytężonej pracy nad kolejnymi projektami… 😉