Inauguracja nowego programu edukacyjnego Firmus Group „Świadomy kierowca. Bezpieczna droga do domu”

Najnowsza inicjatywa ma na celu zaznajomienie zarówno najmłodszych jak i dorosłych z zasadami bezpiecznego poruszania się w ruchu drogowym i wyrobienie w nich nawyków zaczerpniętych ze Skandynawii, która od lat uchodzi za wzór najwyższej kultury jazdy.

Program organizowany jest przez Firmus Group pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Koszalina, we współpracy z Urzędem Miasta, Zachodniopomorskim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Koszalinie, Towarzystwem Ubezpieczeń i Reasekuracji Warta oraz Miejskim Zakładem Komunikacji w Koszalinie.

W ramach licznych działań zaplanowane zostały szkolenia i warsztaty dla dzieci i młodzieży szkolnej, a także eventy dla całych rodzin jak na przykład Piknik, który zaplanowany został na sobotę 27 kwietnia 2019 r. w ZORD. Inicjatywa „Bezpieczna droga do domu” zagości także podczas corocznie organizowanych Dni Koszalina, zapraszając całe rodziny do udziału w Rajdzie Rowerowym prowadzonym ścieżką rowerową z Wodnej Doliny do Przystani w Jamnie.

Program realizowany będzie od kwietnia br. do października, z wykluczeniem przerwy wakacyjnej. Medialny patronat nad akcją objęła „TV MAX” – Telewizja Kablowa Koszalin.

Szczegóły inicjatywy oraz planowane wydarzenia dostępne są na www.akademiafirmus.pl

Świadomy kierowca. Bezpieczna droga do domu.