III Wiosenny Bal Charytatywny Fundacji Zdążyć z Miłością

Ogromnym sukcesem zakończył się III Wiosenny Bal Charytatywny Fundacji Zdążyć z Miłością, którego organizatorem po raz kolejny był Firmus Group. Z samej licytacji podarowanych przez sympatyków fundacji przedmiotów udało się pozyskać rekordową kwotę 44 500 zł. To nadzwyczaj dużo, zważywszy na kameralny charakter balu.

Wśród licytowanych darów znalazły się m.in. przekazane przez Beatę Orlikowską, Zbigniewa Murzyna i Tomasza „Cukina” Żuka prace plastyczne ich autorstwa. Dużo emocji wywołała również licytacja dwuosobowego zaproszenia na mecz eliminacyjny w piłce nożnej do Euro 2020, jaki rozegrany zostanie na Stadionie Narodowym we wrześniu pomiędzy Polską a Austrią.

Atmosfera jaka towarzyszyła temu wydarzeniu była nadzwyczajna. O doznania kulinarne zatroszczył się szef kuchni Dune Restaurant Cafe Lounge, a o muzyczną oprawę zadbała Osada Band.

Pełen dochód pozyskany z przeprowadzonych podczas balu licytacji i loterii przeznaczony zostanie na leczenie i rehabilitację podopiecznych Fundacji Zdążyć z Miłością.