Nowe apartamenty w nadmorskim parku

Rezydencja Park Mielno swoją urodę zawdzięcza przede wszystkim lokalizacji i konsekwentnie utrzymanemu stylowi architektonicznemu. Powstała w sosnowym parku nadmorskim, ulokowanym między morzem a jeziorem Jamno. Tworzące kompleks łącznie 9 budynków idealnie komponuje się z otaczającą zielenią. To właśnie stare sosny świadomie zachowane i otoczone przez inwestora opieką najsilniej wpływają na klimat tego miejsca.

Kompleks powstawał etapami w ciągu ostatnich lat. Budynki choć projektowane były przez różne pracownie architektoniczne i wykonywane przez różne firmy, zachowują spójny charakter.  Nawiązuje on do niegdysiejszego budownictwa pomorskiego i klimatu dawnego nadbałtyckiego letniska. Stąd drewniane elementy w elewacjach przypominające mur pruski, pastelowe kolory ścian zewnętrznych, lekko spadziste dachy.

W całym kompleksie zlokalizowanych jest łącznie blisko 200 apartamentów. Mają one zróżnicowaną powierzchnię, choć dominuje bardzo praktyczne rozwiązanie z jedną sypialnią, kuchnią i łazienką.

Najmniejszy apartament to studio o powierzchni 28 m kw. To optymalna powierzchnia dla singla lub pary spędzającej nad Bałtykiem letnie wakacje czy też korzystającej z weekendowego  wypoczynku nad morzem.

Z kolei największy apartament o powierzchni 130 m kw. z dwoma balkonami o powierzchni 8 i 10 m kw. do dyspozycji to komfortowe mieszkanie, w którym spędzać można nie tylko wakacje jak i resztę roku. Apartament powstał z połączenia dwóch zaplanowanych wcześniej jako odrębne lokali. Urządzony według koncepcji właściciela i przez niego zaaranżowany.

Diana Butowska odpowiedzialna z ramienia inwestora m.in. za sprzedaż apartamentów komentuje – „ Jedni nabywcy apartamentów w Rezydencji Park Mielno kupują je z myślą o własnych potrzebach, chcąc mieć swój drugi dom nad morzem, inni traktują je jako bezpieczną inwestycję, która przynosi im zyski z wynajmu i jest jednocześnie swoistą lokatą na przyszłą emeryturę. Klienci wybierają apartamenty w Rezydencji Park także z uwagi na wysoką jakość wykończenia oraz przystępną cenę, w której mieści się wykończenie w standardzie pod klucz.

Zarówno właściciele jak i goście wynajmujący mogą liczyć na możliwość bezproblemowego zaparkowania samochodu na terenie kompleksu, który oferuje 197 miejsc postojowych naziemnych oraz w halach garażowych.

Rezydencja Park Mielno cieszy się opinią miejsca spokojnego i bezpiecznego, przez co staje się szczególnie atrakcyjna dla rodzin z dziećmi. Najmłodsi mają do dyspozycji dwa place zabaw, a dorośli  tereny rekreacyjne. Z pobytu w Rezydencji zadowolone są również osoby poszukujące komfortowych warunków do pracy wymagającej skupienia.

Łączny koszt wybudowania Rezydencji Park Mielno zamknął się w kwocie 25 mln złotych. Absolutna większość apartamentów ma od dawna swoich właścicieli. Osoby zainteresowane zakupem mogą umówić się na indywidualną prezentację we wnętrzu apartamentu pokazowego.