Nowe smaki w DUNE Resort!

Obie restauracje w DUNE Resort wznowiły swoją działalność. Przerwa w funkcjonowaniu została wykorzystana na wykonanie drobnych, ale i znaczących zmian. Zmiany zaszły zarówno w wyglądzie lokali, jak i w kartach dań.

 

Ciepłe słońce i rześkie morskie powietrze, zapach lawendy… Wystarczy zagościć w progach Dune Brasserie & Bar, by poczuć się jak we Francji. W lokalu znajdującym się w Dune B wysublimowane smaki doskonale uzupełniają się z lekką, delikatną i jednocześnie fantazyjną kuchnią.

 

W menu królują francuskie przysmaki, do których dobrano odpowiednie wina. Dbałość o szczegóły oraz najlepsze składniki z Francji sprawiają, że każda kolejna wizyta w Mielnie będzie wiązała się z koniecznością odwiedzin Dune Brasserie & Bar. 

 

Drugi lokal, czyli Dune Restaurant Cafe Lounge, poza lekkim odświeżeniem swojego wyglądu, może zaproponować nowe menu. Klasyki polecane przez szefa kuchni, Marcina Pomorskiego, to przede wszystkim Dune Burger, który może zostać podany w trzech wersjach: Classic (180g wołowiny), Max (360g) oraz Vege.

 

W menu znajdą się także dania inspirowane produktami z regionu. Zgodnie z oczekiwaniami klientów, w restauracji położonej nieopodal plaży, nie zabraknie ryb z Bałtyku takich jak dorsz, halibut, a także łosoś, sandacz czy owoce morza.

 

Do wspomnianych wcześniej klasyków można dodać makaron Alio e Olio, sałaty Cesar oraz Dune lub Steak z polędwicy wołowej. – Każdy znajdzie coś dla siebie. – przekonuje szef kuchni.

 

Warto dodać, że w związku z aktualną porą roku, do dyspozycji klientów jest także przestronny taras znajdujący się tuż przy zejściu na piaszczystą plażę. – Kawa, herbata, wino lub orzeźwiający koktajl? Z opinii naszych klientów wiemy, że najlepiej smakują przy akompaniamencie odgłosów morza – podkreśla Marcin Pomorski.